Keittiomaailma.Prod

Keittiömaailma Turku Kalustekatu

Aukioloajat tänään
10.00 - 18.00
Vieraile
Kalustekatu 1
20320 Turku

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Suljettu

Poikkeavat aukioloajat

  • Suljettu
  • Suljettu
  • Suljettu
  • Suljettu
  • Suljettu
  • Suljettu
Suosittelemme varaamaan ajan verkkotapaamiseen tai myymälään. Näin turvaamme paremmin asiakkaiden ja henkilökunnan terveyden.

Osoite

Kalustekatu 1
20320 Turku
Näytä kartta >

Yhteystiedot

info.turku@keittiomaailma.fi
Puh.:040-756 0069

Seuraa meitä

facebook instagram

Löydä keittiöasiantuntijasi Keittiömaailma Turku Kalustekatu

Marjo Axberg
Marjo Axberg
Suunnittelu ja myynti marjo.axberg@keittiomaailma.fi 040 538 3665
Mari Lehtonen
Mari Lehtonen
Suunnittelu ja myynti mari.lehtonen@keittiomaailma.fi 050 382 7234
Johanna Peiju
Johanna Peiju
Suunnittelu ja myynti johanna.peiju@keittiomaailma.fi 050 431 1078
Tommy Salminen
Tommy Salminen
Suunnittelu ja myynti tommy.salminen@keittiomaailma.fi 050 301 7401
Sebastian Örså
Sebastian Örså
Yritysmyynti, myynti ja suunnittelu sebastian.orsa@keittiomaailma.fi 050 569 4954
Liisa  Artukka
Liisa Artukka
Yritysmyynti, myynti ja suunnittelu liisa.artukka@pronovart.fi 0400 788 992
Anni Isaksson
Anni Isaksson
Myyntiassistentti anni.isaksson@keittiomaailma.fi 050 325 8350

Myymme malliryhmiä edullisesti

Päivitämme välillä myymäläämme ja teemme tilaa uutuuksille myymällä malliryhmiä erittäin edulliseen hintaan. Myytävät ryhmät on noudettava myymälästä sovitun mukaisesti.
Valitettavasti meillä ei ole tällä hetkellä malliryhmiä myynnissä.