Keittiomaailma.Prod

Keittiömaailma Vantaa Tammisto

Aukioloajat tänään 10.00 - 18.00
Vieraile Tammiston kauppatie 18
01510 Vantaa

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Suljettu

Poikkeavat aukioloajat

Suosittelemme varaamaan ajan etukäteen verkkotapaamiseen tai myymälään. Näin turvaamme paremmin asiakkaiden ja henkilökunnan terveyden.
Обслуживаем так же по-русски

Osoite

Tammiston kauppatie 18
01510 Vantaa

Näytä kartta >

Yhteystiedot

info.tammisto@keittiomaailma.fi
Puh.:010 219 3600

Löydä keittiöasiantuntijasi Keittiömaailma Vantaa Tammisto

Anna Mukka Anna Mukka Sisustussuunnittelija SI, Suunnittelu ja myynti anna.mukka@keittiomaailma.fi 050 417 6586
Pekka  Sihvola Pekka Sihvola Myymälävastaava, Suunnittelu ja myynti pekka.sihvola@keittiomaailma.fi 050 3139 296
Valtteri Järviluoma Valtteri Järviluoma Suunnittelu ja myynti valtteri.jarviluoma@keittiomaailma.fi 044 781 2798
Hanna Sieranta Hanna Sieranta Suunnittelu ja myynti hanna.sieranta@keittiomaailma.fi 040 048 7300
Martin Tavaststjerna Martin Tavaststjerna Suunnittelu ja myynti martin.tavaststjerna@keittiomaailma.fi 050 305 4281
Kati Lappalainen Kati Lappalainen Linjasaneerausmyynti kati.lappalainen@keittiomaailma.fi 044 781 2704
KATI TURUNEN KATI TURUNEN Linjasaneerausmyynti kati.turunen@keittiomaailma.fi 050 301 1388
Petteri Ilvonen Petteri Ilvonen Yritysmyynti, Projektipäällikkö, tarjouslaskenta petteri.ilvonen@keittiomaailma.fi 050 594 2602
Tiia Helander Tiia Helander Myymäläpäällikkö tiia.helander@keittiomaailma.fi 050 343 2227

Myymme malliryhmiä edullisesti

Päivitämme välillä myymäläämme ja teemme tilaa uutuuksille myymällä malliryhmiä erittäin edulliseen hintaan. Myytävät ryhmät on noudettava myymälästä sovitun mukaisesti.
Valitettavasti meillä ei ole tällä hetkellä malliryhmiä myynnissä.