Keittiomaailma.Prod

Keittiömaailma Vantaa Tammisto

Aukioloajat tänään
10.00 - 15.00
Vieraile
Tammiston kauppatie 18
01510 Vantaa

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Suljettu

Osoite

Tammiston kauppatie 18
01510 Vantaa
Näytä kartta >

Yhteystiedot

info.tammisto@keittiomaailma.fi
Puh.:050 300 4279

Löydä keittiöasiantuntijasi Keittiömaailma Vantaa Tammisto

Pekka  Sihvola
Pekka Sihvola
Myymälävastaava, myynti pekka.sihvola@keittiomaailma.fi 050 3139 296 fi en
Valtteri Järviluoma
Valtteri Järviluoma
Suunnittelu ja myynti valtteri.jarviluoma@keittiomaailma.fi 044 781 2798 fi en
Hanna Sieranta
Hanna Sieranta
Suunnittelu ja myynti hanna.sieranta@keittiomaailma.fi 040 048 7300 fi en
Anna Ojala
Anna Ojala
Sisustussuunnittelija, myynti anna.ojala@keittiomaailma.fi 050 529 6275 fi en
Minna Heikkilä
Minna Heikkilä
Suunnittelu ja myynti minna.heikkila@keittiomaailma.fi 040 681 1081 fi en
Sanna Mertakivi
Sanna Mertakivi
Sisustussuunnittelija, myynti sanna.mertakivi@keittiomaailma.fi 044 781 2771 fi en
Ida Heikkinen
Ida Heikkinen
Suunnittelu ja myynti ida.heikkinen@keittiomaailma.fi 044 775 0311 fi en
Jonna Saari
Jonna Saari
Suunnittelu ja myynti jonna.saari@keittiomaailma.fi 050 305 4281 fi en
Sanna Siik-Keskisarja
Sanna Siik-Keskisarja
Sisustussuunnittelija, myynti, somemarkkinointi ja yhteistyöt sanna.siik-keskisarja@keittiomaailma.fi 044 493 5550 fi en
Anna Lojamo
Anna Lojamo
Opintovapaalla fi en
Kati Lappalainen
Kati Lappalainen
Linjasaneerausmyynti kati.lappalainen@keittiomaailma.fi 044 781 2704 fi en
Kati Turunen
Kati Turunen
Linjasaneerausmyynti kati.turunen@keittiomaailma.fi 050 301 1388 fi sv en
Petteri Ilvonen
Petteri Ilvonen
Yritysmyynti, Projektipäällikkö, tarjouslaskenta petteri.ilvonen@keittiomaailma.fi 050 594 2602 fi en
Tiia Helander
Tiia Helander
Myymäläpäällikkö tiia.helander@keittiomaailma.fi 050 343 2227 fi
Hattara-Haave
Hattara-Haave
Hyvinvointivalmentaja

Myymme malliryhmiä edullisesti

Päivitämme välillä myymäläämme ja teemme tilaa uutuuksille myymällä malliryhmiä erittäin edulliseen hintaan. Myytävät ryhmät on noudettava myymälästä sovitun mukaisesti.
Valitettavasti meillä ei ole tällä hetkellä malliryhmiä myynnissä.