Keittiomaailma.Prod

Keittiömaailma Vantaa Tammisto

Aukioloajat tänään
10.00 - 18.00
Vieraile
Tammiston kauppatie 18
01510 Vantaa

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Suljettu

Poikkeavat aukioloajat

  • Suljettu
  • Suljettu
  • Suljettu
  • Suljettu
Suosittelemme varaamaan ajan etukäteen verkkotapaamiseen tai myymälään. Näin turvaamme paremmin asiakkaiden ja henkilökunnan terveyden.

Osoite

Tammiston kauppatie 18
01510 Vantaa
Näytä kartta >

Yhteystiedot

info.tammisto@keittiomaailma.fi
Puh.:010 219 3600

Löydä keittiöasiantuntijasi Keittiömaailma Vantaa Tammisto

Pekka  Sihvola
Pekka Sihvola
Myymälävastaava, Suunnittelu ja myynti pekka.sihvola@keittiomaailma.fi 050 3139 296
Valtteri Järviluoma
Valtteri Järviluoma
Suunnittelu ja myynti valtteri.jarviluoma@keittiomaailma.fi 044 781 2798
Hanna Sieranta
Hanna Sieranta
Suunnittelu ja myynti hanna.sieranta@keittiomaailma.fi 040 048 7300
Martin Tavaststjerna
Martin Tavaststjerna
Suunnittelu ja myynti martin.tavaststjerna@keittiomaailma.fi 050 305 4281
Anna Ojala
Anna Ojala
Suunnittelu ja myynti anna.ojala@keittiomaailma.fi 050 529 6275
Minna Heikkilä
Minna Heikkilä
Suunnittelu ja myynti minna.heikkila@keittiomaailma.fi 040 681 1081
Sanna Mertakivi
Sanna Mertakivi
Suunnittelu ja myynti sanna.mertakivi@keittiomaailma.fi 044 781 2771
Kati Lappalainen
Kati Lappalainen
Linjasaneerausmyynti kati.lappalainen@keittiomaailma.fi 044 781 2704
Kati Turunen
Kati Turunen
Linjasaneerausmyynti kati.turunen@keittiomaailma.fi 050 301 1388
Petteri Ilvonen
Petteri Ilvonen
Yritysmyynti, Projektipäällikkö, tarjouslaskenta petteri.ilvonen@keittiomaailma.fi 050 594 2602
Tiia Helander
Tiia Helander
Myymäläpäällikkö tiia.helander@keittiomaailma.fi 050 343 2227

Myymme malliryhmiä edullisesti

Päivitämme välillä myymäläämme ja teemme tilaa uutuuksille myymällä malliryhmiä erittäin edulliseen hintaan. Myytävät ryhmät on noudettava myymälästä sovitun mukaisesti.
Valitettavasti meillä ei ole tällä hetkellä malliryhmiä myynnissä.