Keittiomaailma.Prod

Keittiömaailma Turku Kalustekatu

Aukioloajat tänään 10.00 - 18.00
Vieraile Kalustekatu 1
20320 Turku

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Suljettu

Poikkeavat aukioloajat

Suosittelemme varaamaan ajan verkkotapaamiseen tai myymälään. Näin turvaamme paremmin asiakkaiden ja henkilökunnan terveyden.

Osoite

Kalustekatu 1
20320 Turku

Näytä kartta >

Yhteystiedot

info.turku@keittiomaailma.fi
Puh.:040-756 0069

Seuraa meitä

facebook instagram

Löydä keittiöasiantuntijasi Keittiömaailma Turku Kalustekatu

Marjo Axberg Marjo Axberg Suunnittelu ja myynti marjo.axberg@keittiomaailma.fi 040 538 3665
Kirsi  Haltia Kirsi Haltia Suunnittelu ja myynti kirsi.haltia@keittiomaailma.fi 050 437 2239
Mari Lehtonen Mari Lehtonen Suunnittelu ja myynti mari.lehtonen@keittiomaailma.fi 050 382 7234
Johanna Peiju Johanna Peiju Suunnittelu ja myynti johanna.peiju@keittiomaailma.fi 050 431 1078
Riitta Rauta Riitta Rauta Suunnittelu ja myynti riitta.rauta@keittiomaailma.fi 050 430 0847
Sebastian Örså Sebastian Örså Suunnittelu ja myynti sebastian.orsa@keittiomaailma.fi 050 569 4954
Liisa  Artukka Liisa Artukka Yritysmyynti, myynti ja suunnittelu liisa.artukka@pronovart.fi 0400 788 992

Myymme malliryhmiä edullisesti

Päivitämme välillä myymäläämme ja teemme tilaa uutuuksille myymällä malliryhmiä erittäin edulliseen hintaan. Myytävät ryhmät on noudettava myymälästä sovitun mukaisesti.
Valitettavasti meillä ei ole tällä hetkellä malliryhmiä myynnissä.