Keittiomaailma.Prod

Keittiömaailma Tampere Ratina

Aukioloajat tänään
Suljettu
Vieraile
Suvantokatu 4, Ratinan kulma, 1. krs
33100 Tampere

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Suljettu

Poikkeavat aukioloajat

  • Suljettu
Tervetuloa tutustumaan upeaan myymäläämme!
Pystymme kartoittamaan kalustetarpeitasi myös etänä.
Otathan yhteyttä, niin sovitaan miten edetään!
Palvelemme myös Keittiömaailma Kalessa!

Osoite

Suvantokatu 4, Ratinan kulma, 1. krs
33100 Tampere
Näytä kartta >

Yhteystiedot

info.tampere@keittiomaailma.fi
Puh.:050 564 8405

Löydä keittiöasiantuntijasi Keittiömaailma Tampere Ratina

Trine Katajisto
Trine Katajisto
Myymäläpäällikkö I myynti trine.katajisto@keittiomaailma.fi 050 475 6969 fi en
Soile Pellinen
Soile Pellinen
Suunnittelu ja myynti soile.pellinen@keittiomaailma.fi 050 564 2329 fi
Jonna Moisio
Jonna Moisio
Suunnittelu ja myynti jonna.moisio@keittiomaailma.fi 050 473 9941 fi en
Taru Huovilainen
Taru Huovilainen
Myyntipäällikkö I Rak.liike muutokset taru.huovilainen@keittiomaailma.fi 050 577 4648 fi en
Jani Rajakangas
Jani Rajakangas
Kauppias | Asennustyönjohtaja jani.rajakangas@keittiomaailma.fi 050 564 1587
Tommi Huovilainen
Tommi Huovilainen
Kauppias I Toimitusjohtaja tommi.huovilainen@keittiomaailma.fi 040 414 1552

Myymme malliryhmiä edullisesti

Päivitämme välillä myymäläämme ja teemme tilaa uutuuksille myymällä malliryhmiä erittäin edulliseen hintaan. Myytävät ryhmät on noudettava myymälästä sovitun mukaisesti.
Valitettavasti meillä ei ole tällä hetkellä malliryhmiä myynnissä.