Keittiomaailma.Prod

Keittiömaailma Tampere Kaleva

Aukioloajat tänään 10.00 - 18.00
Vieraile Rieväkatu 14
33540 Tampere

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Poikkeavat aukioloajat

  • Suljettu
  • Suljettu
  • Suljettu
Palvelemme myös Keittiömaailma Ratinassa!

Osoite

Rieväkatu 14
33540 Tampere

Näytä kartta >

Yhteystiedot

info.tampere@keittiomaailma.fi
Puh.:010 219 3636

Löydä keittiöasiantuntijasi Keittiömaailma Tampere Kaleva

Erja Rautaneva Erja Rautaneva Suunnittelu ja myynti erja.rautaneva@keittiomaailma.fi 050 577 3260
Nina Järventausta Nina Järventausta Suunnittelu ja myynti nina.jarventausta@keittiomaailma.fi 050 326 4526
Heidi Helin Heidi Helin Suunnittelu ja myynti heidi.helin@keittiomaailma.fi 050 467 5880
Anne Hakala Anne Hakala Linjasaneeraus I Suunnittelu ja myynti anne.hakala@keittiomaailma.fi 050-526 5544
Tuula Kiiveri Tuula Kiiveri Talotehdas ja rakennusliike muutokset tuula.kiiveri@keittiomaailma.fi 050-564 2352
Arja Vikman Arja Vikman Projektipäällikkö arja.vikman@keittiomaailma.fi 050 344 9626
Jani Rajakangas Jani Rajakangas Kauppias | Asennuspäällikkö jani.rajakangas@keittiomaailma.fi 050 564 1587
Tommi Huovilainen Tommi Huovilainen Kauppias I Toimitusjohtaja tommi.huovilainen@keittiomaailma.fi 040 414 1552

Myymme malliryhmiä edullisesti

Päivitämme välillä myymäläämme ja teemme tilaa uutuuksille myymällä malliryhmiä erittäin edulliseen hintaan. Myytävät ryhmät on noudettava myymälästä sovitun mukaisesti.
Valitettavasti meillä ei ole tällä hetkellä malliryhmiä myynnissä.