Keittiomaailma.Prod

Keittiömaailma Tampere Kale

Aukioloajat tänään 10.00 - 18.00
Vieraile Kauppakeskus Kale, Jäähallinkaari 3
33540 Tampere

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Suljettu

Osoite

Kauppakeskus Kale, Jäähallinkaari 3
33540 Tampere

Näytä kartta >

Yhteystiedot

info.tampere@keittiomaailma.fi
Puh.:010 219 3636

Seuraa meitä

instagram

Löydä keittiöasiantuntijasi Keittiömaailma Tampere Kale

Nina Järventausta Nina Järventausta Myymäläpäällikkö I myynti nina.jarventausta@keittiomaailma.fi 050 326 4526
Erja Rautaneva Erja Rautaneva Suunnittelu ja myynti erja.rautaneva@keittiomaailma.fi 050 577 3260
Heidi Helin Heidi Helin Suunnittelu ja myynti heidi.helin@keittiomaailma.fi 050 467 5880
Katariina Räisänen Katariina Räisänen Suunnittelu ja myynti katariina.raisanen@keittiomaailma.fi 050 3493557
Anne Hakala Anne Hakala Linjasaneeraus I myynti anne.hakala@keittiomaailma.fi 050-526 5544
Arja Vikman Arja Vikman Projektipäällikkö I myynti arja.vikman@keittiomaailma.fi 050 344 9626
Tuula Kiiveri Tuula Kiiveri Projektimyynti I muutokset tuula.kiiveri@keittiomaailma.fi 050 564 2352
Salla Alanen Salla Alanen Projektimyynti I muutokset salla.alanen@keittiomaailma.fi 050 4285949
Taru Supinen Taru Supinen Myyntipäällikkö I kuluttajamyynti taru.supinen@keittiomaailma.fi 050 577 4648
Jani Rajakangas Jani Rajakangas Kauppias | Asennuspäällikkö jani.rajakangas@keittiomaailma.fi 050 564 1587
Tommi Huovilainen Tommi Huovilainen Kauppias I Toimitusjohtaja tommi.huovilainen@keittiomaailma.fi 040 414 1552

Myymme malliryhmiä edullisesti

Päivitämme välillä myymäläämme ja teemme tilaa uutuuksille myymällä malliryhmiä erittäin edulliseen hintaan. Myytävät ryhmät on noudettava myymälästä sovitun mukaisesti.
Valitettavasti meillä ei ole tällä hetkellä malliryhmiä myynnissä.