Keittiomaailma.Prod

Keittiömaailma Tampere Kale

Aukioloajat tänään
10.00 - 18.00
Vieraile
Kauppakeskus Kale, Jäähallinkaari 3
33540 Tampere

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Suljettu

Osoite

Kauppakeskus Kale, Jäähallinkaari 3
33540 Tampere
Näytä kartta >

Yhteystiedot

info.tampere@keittiomaailma.fi
Puh.:050 564 8405

Seuraa meitä

instagram

Löydä keittiöasiantuntijasi Keittiömaailma Tampere Kale

Trine Katajisto
Trine Katajisto
Myymäläpäällikkö I myynti trine.katajisto@keittiomaailma.fi 050 475 6969
Nina Järventausta
Nina Järventausta
Myymäläpäällikkö I myynti nina.jarventausta@keittiomaailma.fi 050 326 4526
Erja Rautaneva
Erja Rautaneva
Suunnittelu ja myynti erja.rautaneva@keittiomaailma.fi 050 577 3260
Heidi Helin
Heidi Helin
Suunnittelu ja myynti heidi.helin@keittiomaailma.fi 050 467 5880
Katariina Räisänen
Katariina Räisänen
Suunnittelu ja myynti katariina.raisanen@keittiomaailma.fi 050 3493557
Anne Hakala
Anne Hakala
Linjasaneeraus I myynti anne.hakala@keittiomaailma.fi 050-526 5544
Arja Vikman
Arja Vikman
Projektipäällikkö I myynti arja.vikman@keittiomaailma.fi 050 344 9626
Tuula Kiiveri
Tuula Kiiveri
Projektimyynti I muutokset tuula.kiiveri@keittiomaailma.fi 050 564 2352
Salla Alanen
Salla Alanen
Projektimyynti I muutokset salla.alanen@keittiomaailma.fi 050 4285949
Veera Jäntti
Veera Jäntti
Myyntiassistentti info.tampere@keittiomaailma.fi 050 564 8405
Taru Supinen
Taru Supinen
Myyntipäällikkö I kuluttajamyynti taru.supinen@keittiomaailma.fi 050 577 4648
Juha Järvi
Juha Järvi
Asennuspäällikkö juha.jarvi@keittiomaailma.fi 050 911 5189
Jani Rajakangas
Jani Rajakangas
Kauppias | Asennustyönjohtaja jani.rajakangas@keittiomaailma.fi 050 564 1587
Tommi Huovilainen
Tommi Huovilainen
Kauppias I Toimitusjohtaja tommi.huovilainen@keittiomaailma.fi 040 414 1552

Myymme malliryhmiä edullisesti

Päivitämme välillä myymäläämme ja teemme tilaa uutuuksille myymällä malliryhmiä erittäin edulliseen hintaan. Myytävät ryhmät on noudettava myymälästä sovitun mukaisesti.
Valitettavasti meillä ei ole tällä hetkellä malliryhmiä myynnissä.