Keittiomaailma.Prod

Keittiömaailma Tampere Kale

Aukioloajat tänään
10.00 - 18.00
Vieraile
Kauppakeskus Kale, Jäähallinkaari 3
33540 Tampere

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Poikkeavat aukioloajat

Kesälauantait olemme suljettuna.

Osoite

Kauppakeskus Kale, Jäähallinkaari 3
33540 Tampere
Näytä kartta >

Yhteystiedot

info.tampere@keittiomaailma.fi
Puh.:050 564 8405

Seuraa meitä

instagram

Löydä keittiöasiantuntijasi Keittiömaailma Tampere Kale

Nina Järventausta
Nina Järventausta
Myymäläpäällikkö I myynti nina.jarventausta@keittiomaailma.fi 050 326 4526 fi en
Erja Rautaneva
Erja Rautaneva
Suunnittelu ja myynti erja.rautaneva@keittiomaailma.fi 050 577 3260 fi
Heidi Helin
Heidi Helin
Suunnittelu ja myynti heidi.helin@keittiomaailma.fi 050 467 5880 fi
Katariina Räisänen
Katariina Räisänen
Suunnittelu ja myynti katariina.raisanen@keittiomaailma.fi 050 3493557 fi en
Anne Hakala
Anne Hakala
Linjasaneeraus I myynti anne.hakala@keittiomaailma.fi 050-526 5544 fi en
Arja Vikman
Arja Vikman
Projektipäällikkö I myynti arja.vikman@keittiomaailma.fi 050 344 9626 fi
Tuula Kiiveri
Tuula Kiiveri
Projektimyynti I muutokset tuula.kiiveri@keittiomaailma.fi 050 564 2352 fi en
Salla Alanen
Salla Alanen
Projektimyynti I muutokset salla.alanen@keittiomaailma.fi 050 4285949 fi sv en
Veera Jäntti
Veera Jäntti
Myyntiassistentti info.tampere@keittiomaailma.fi 050 564 8405 fi en
Taru Huovilainen
Taru Huovilainen
Myyntipäällikkö I kuluttajamyynti taru.supinen@keittiomaailma.fi 050 577 4648 fi en
Juha Järvi
Juha Järvi
Asennuspäällikkö juha.jarvi@keittiomaailma.fi 050 911 5189 fi en
Jani Rajakangas
Jani Rajakangas
Kauppias | Asennustyönjohtaja jani.rajakangas@keittiomaailma.fi 050 564 1587
Tommi Huovilainen
Tommi Huovilainen
Kauppias I Toimitusjohtaja tommi.huovilainen@keittiomaailma.fi 040 414 1552

Myymme malliryhmiä edullisesti

Päivitämme välillä myymäläämme ja teemme tilaa uutuuksille myymällä malliryhmiä erittäin edulliseen hintaan. Myytävät ryhmät on noudettava myymälästä sovitun mukaisesti.
Valitettavasti meillä ei ole tällä hetkellä malliryhmiä myynnissä.