Keittiomaailma.Prod

Keittiömaailma Espoo

Aukioloajat tänään
Suljettu
Vieraile
Martinkuja 10
02270 Espoo

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Suljettu

Poikkeavat aukioloajat

Suosittelemme varaamaan ajan verkkotapaamiseen tai myymälään. Näin turvaamme paremmin asiakkaiden ja henkilökunnan terveyden.
I Esbo Finno betjänar Pernilla Arpia också på svenska!

Osoite

Martinkuja 10
02270 Espoo
Näytä kartta >

Yhteystiedot

info@keittiomaailma.fi
Puh.:09-819 4560

Seuraa meitä

facebook instagram

Löydä keittiöasiantuntijasi Keittiömaailma Espoo

Jonna Rönnberg
Jonna Rönnberg
Suunnittelu ja myynti jonna.ronnberg@keittiomaailma.fi 044 781 2760
Mira Karhunen
Mira Karhunen
Suunnittelu ja myynti mira.karhunen@keittiomaailma.fi 044 781 2752
Säde Luttinen
Säde Luttinen
Suunnittelu ja myynti sade.luttinen@keittiomaailma.fi 044 781 2764
Pernilla Arpia
Pernilla Arpia
Suunnittelu ja myynti (på svenska) pernilla.arpia@keittiomaailma.fi 044 781 2754
Mejreme Miftari
Mejreme Miftari
Suunnittelu ja myynti mejreme.miftari@keittiomaailma.fi 044 781 2781
Jenna Selkamo
Jenna Selkamo
Suunnittelu ja myynti jenna.selkamo@keittiomaailma.fi 044 781 2784
Katriina Laine
Katriina Laine
Suunnittelu ja myynti katriina.laine@keittiomaailma.fi 044 781 2789
Nitika Sood
Nitika Sood
Suunnittelu ja myynti nitika.sood@keittiomaailma.fi 045 234 7275
Emmi Jääskeläinen
Emmi Jääskeläinen
Suunnittelu ja myynti emmi.jaaskelainen@keittiomaailma.fi 044 755 0113
Susanna Sonck
Susanna Sonck
Projektivastaava, Suunnittelu ja myynti susanna.sonck@keittiomaailma.fi 044 781 2772
Jari Savolainen
Jari Savolainen
Linjasaneerausmyynti jari.savolainen@keittiomaailma.fi 040 483 4577
Maija Koski
Maija Koski
Yritysmyynti, Suunnittelu ja muutospalvelu maija.koski@keittiomaailma.fi 044 781 2785
Anna Lojamo
Anna Lojamo
Opintovapaalla anna.lojamo@keittiomaailma.fi
Erkki Siren
Erkki Siren
Suunnittelu ja myynti erkki.siren@keittiomaailma.fi 044 781 2773
Aino Nykänen
Aino Nykänen
Projekti-insinööri, suunnittelu ja myynti aino.nykanen@keittiomaailma.fi 044 781 2792
Jani  Keinänen
Jani Keinänen
Suunnittelu ja myynti, DEN Finland muutoskohteet jani.keinanen@keittiomaailma.fi 050 594 9448
Pauli Haapakoski
Pauli Haapakoski
Yritysmyynti, Projektipäällikkö, tarjouslaskenta pauli.haapakoski@keittiomaailma.fi 044 781 2791
Sanna Rahkonen
Sanna Rahkonen
Talouspäällikkö sanna.rahkonen@keittiomaailma.fi 044 781 2768
Mia Heikinheimo
Mia Heikinheimo
Markkinoinnin ja hallinnon assistentti mia.heikinheimo@keittiomaailma.fi 044 781 2787
Joni Tuominen
Joni Tuominen
Yritysmyynti, Rakennusliikemyynnin asiantuntija joni.tuominen@keittiomaailma.fi
Vertti Rossi
Vertti Rossi
Toimitusjohtaja vertti.rossi@keittiomaailma.fi (09) 819 4560

Myymme malliryhmiä edullisesti

Päivitämme välillä myymäläämme ja teemme tilaa uutuuksille myymällä malliryhmiä erittäin edulliseen hintaan. Myytävät ryhmät on noudettava myymälästä sovitun mukaisesti.
Valitettavasti meillä ei ole tällä hetkellä malliryhmiä myynnissä.