Keittiomaailma.Prod

Keittiömaailma Espoo

Aukioloajat tänään 10.00 - 14.00
Vieraile Martinkuja 10
02270 Espoo

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Suljettu

Poikkeavat aukioloajat

  • 10.00 - 14.00
  • Suljettu
  • Suljettu
  • Suljettu
Suosittelemme varaamaan ajan verkkotapaamiseen tai myymälään. Näin turvaamme paremmin asiakkaiden ja henkilökunnan terveyden.
I Esbo Finno betjänar Pernilla Arpia också på svenska!

Osoite

Martinkuja 10
02270 Espoo

Näytä kartta >

Yhteystiedot

info@keittiomaailma.fi
Puh.:09-819 4560

Seuraa meitä

facebook instagram

Löydä keittiöasiantuntijasi Keittiömaailma Espoo

Jonna Rönnberg Jonna Rönnberg Suunnittelu ja myynti jonna.ronnberg@keittiomaailma.fi 044 781 2760
Mira Karhunen Mira Karhunen Suunnittelu ja myynti mira.karhunen@keittiomaailma.fi 044 781 2752
Säde Luttinen Säde Luttinen Suunnittelu ja myynti sade.luttinen@keittiomaailma.fi 044 781 2764
Pernilla Arpia Pernilla Arpia Suunnittelu ja myynti (på svenska) pernilla.arpia@keittiomaailma.fi 044 781 2754
Mejreme Miftari Mejreme Miftari Suunnittelu ja myynti mejreme.miftari@keittiomaailma.fi 044 781 2781
Jenna Selkamo Jenna Selkamo Suunnittelu ja myynti jenna.selkamo@keittiomaailma.fi 044 781 2784
Inka Palmu-Lempinen Inka Palmu-Lempinen Suunnittelu ja myynti inka.palmu-lempinen@keittiomaailma.fi 044 781 2797
Katriina Laine Katriina Laine Suunnittelu ja myynti katriina.laine@keittiomaailma.fi 044 781 2789
Nitika Sood Nitika Sood Suunnittelu ja myynti nitika.sood@keittiomaailma.fi 045 234 7275
Susanna Sonck Susanna Sonck Projektivastaava, Suunnittelu ja myynti susanna.sonck@keittiomaailma.fi 044 781 2772
Jari Savolainen Jari Savolainen Linjasaneerausmyynti jari.savolainen@keittiomaailma.fi 040 483 4577
Pauli Haapakoski Pauli Haapakoski Yritysmyynti, Projektipäällikkö, tarjouslaskenta pauli.haapakoski@keittiomaailma.fi 044 781 2791
Maija Koski Maija Koski Yritysmyynti, Suunnittelu ja muutospalvelu maija.koski@keittiomaailma.fi 044 781 2785
Anna Lojamo Anna Lojamo Yritysmyynti, Suunnittelu ja muutospalvelu anna.lojamo@keittiomaailma.fi 050 466 3346
Jani  Keinänen Jani Keinänen Suunnittelu ja myynti, DEN Finland muutoskohteet jani.keinanen@keittiomaailma.fi 050 594 9448
Erkki Siren Erkki Siren Suunnittelu ja myynti erkki.siren@keittiomaailma.fi 044 781 2773
Aino Nykänen Aino Nykänen Äitiysvapaalla aino.nykanen@keittiomaailma.fi 044 781 2792
Sanna Rahkonen Sanna Rahkonen Talouspäällikkö sanna.rahkonen@keittiomaailma.fi 044 781 2768
Mia Heikinheimo Mia Heikinheimo Markkinoinnin ja hallinnon assistentti mia.heikinheimo@keittiomaailma.fi 044 781 2787
Joni Tuominen Joni Tuominen Yritysmyynti, Rakennusliikemyynnin asiantuntija joni.tuominen@keittiomaailma.fi
Vertti Rossi Vertti Rossi Toimitusjohtaja vertti.rossi@keittiomaailma.fi (09) 819 4560

Myymme malliryhmiä edullisesti

Päivitämme välillä myymäläämme ja teemme tilaa uutuuksille myymällä malliryhmiä erittäin edulliseen hintaan. Myytävät ryhmät on noudettava myymälästä sovitun mukaisesti.
Valitettavasti meillä ei ole tällä hetkellä malliryhmiä myynnissä.